V Ormožu se je nadaljevalo državno tekmovanje v streljanju, danes za osnovne šole
V Ormožu se je nadaljevalo državno tekmovanje v streljanju, danes za osnovne šole, kjer so naši najmlajši strelci ponovno navdušili z odličnimi nastopi, borbenostjo in čudovito ekipno energijo.
Na pot so se odpravili že zgodaj zjutraj, polni dobre volje, smeha in športnega navdušenja.
Za nas to ni bilo le tekmovanje, ampak pravi športni dan, preživet v prijetni družbi, ob otroških radostih in nepozabnih trenutkih.
Na strelišču pa so naši osnovnošolci pokazali veliko zbranosti, srčnosti in želje po uspehu ter dosegli odlične rezultate.
Ema Cegnar je z izvrstnim nastopom osvojila 1. mesto in si nadela zlato medaljo.
Tudi Taj Jamnik je posegel po najvišji stopnički ter osvojil zlato odličje.
Iva pa je z odličnim nastopom osvojila odlično 2. mesto in srebrno medaljo.
Tudi ostali naši strelci so se pogumno borili, zato smo izredno ponosni prav na vsakega izmed njih.