Za nami je še eno čudovito športno leto, polno truda, vztrajnosti, osebnih napredkov in lepih dosežkov. Zato smo toliko bolj ponosni, da je naše društvo prejelo kar 15 občinskih priznanj mladim športnicam in športnikom ter trenerjem.
Vsako priznanje predstavlja ure treningov, odrekanja in ljubezni do športa.
Poseben čar letošnjemu dogodku so dodali nasmehi, dobra volja, sladoled in prijetno druženje, ki nas vedno znova spomni, da šport ni samo rezultat, ampak tudi prijateljstvo, pripadnost in skupnost.
Hvala vsem športnicam, športnikom, trenerjem in staršem, ki skupaj ustvarjate zgodbo, na katero smo lahko upravičeno ponosni.